Datatag bezpečnostní a registrační systém proti krádeži pro jízdní kola

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Skladem (4 ks)
1 049 Kč

Datatag ultrafialový nevidtelný systém pro jízdní kola včetně mikroteček

Datatag UV neviditelný profesionální systém určený pro jízdní kola je vhodný pro všechny typy rámů*. Tento produkt je podporovaný policií v rámci prevence kriminality. V ČR je podpora přímo z MVČR. Systém chrání rámy kol, vidlice a ostatní součásti vašeho jízdního kola. Mikrotečky se používají ke značení všech komponentů a příslušenství kola. Systém obsahuje uvedené nejmodernější technologie:

Stealth UV Etching 

Neviditelný UV nátěr

Systém obsahuje 4 neviditelné UV nátěry pro trvalé označení vašeho rámu, vidlicí a kol.

Unikátní, téměř neviditelný UV nátěr tvoří hlavní část identifikace a ochrany proti krádeži. Tento neviditelný UV nátěr není viditelný na vašem kole.

Ultimate Tamper Evident Label 

Výstražný štítek odolný proti neoprávněné manipulaci

Speciálně vyvinuté štítky obsahují unikátní identifikační číslo pro dané kolo a QR kód. Štítky varují potencionální zloděje, že kolo je chráněno a nelze je odstranit bez jejich poškození.

Datadots® 

Mikrotečky®

Špičkový identifikační systém mikroteček je vyroben pro snadné použití. Mikrotečky jsou aplikovány na různé povrchy, takže je prakticky nemožné, aby je pachatelé našli a všechny odstranili.
Mikrotečky lze použít pro značení celého kola včetně komponentů a příslušenství.

Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora 14.4.2023 12:15
Dobrý den, v sadě je návod, jak to doma na kolo aplikovat, aby to na něm dobře drželo a splnilo funkci? Registraci si pak dělá každý sám? S pozdravem Janečková
Odpovědět
Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX